JAK DOMLUVIT NAŠI NÁVŠTĚVU?

Oslovit nás můžete telefonicky, na odkazu níže, nebo našem emailu. Navštěvujeme domovy seniorů, nemocnice, hospice, dětská léčebná zařízení, stacionáře, samozřejmě i jednotlivce. 

Návštěvu domlouváme s předstihem - naplánujeme přesný termín (vždy potvrzujeme emailem), zjišťujeme možné prostory, souhlasy GDPR, požadavky klientů ad. Termín potvrzujeme den před našim příjezdem s ohledem na počasí.

JAK PROBÍHÁ NAŠE NÁVŠTĚVA?

Před příjezdem za klienty věnujeme čas přípravě - čištění a koupání. Podle vzdálenosti zařízení, nebo klienta je nutné počítač s časovou náročností na vzdálenější cesty. 

Po našem příjezdu jdeme co nejdříve za klienty - u ležících klientů postojíme, povídáme, čistíme, s klientem můžeme vyrazit i na procházku, kdy si koně vede. Případně si zvládneme za klienty dopravit dostatečně velkým výtahem. Klienti jsou opravdu velmi motivovaní ke komunikace a aktivizaci. Často zažíváme silné pozitivní emoce, slzy radosti a slova díků. 

Náš čas neomezujeme na určitou dobu - s klienty trávíme tolik času, kolik je potřeba. Velmi nám záleží na bezpečnosti a komfortu klientů.

Nově nabízíme možnost návštěvy pro menší skupinku klientů přímo u nás na farmě. Máme pro vás připravený krátký program spojený s péčí o koně, seznámení s výcvikem a životem na farmě.